(+90) 216 311 80 00 pbx
MET TEKNİK SPANESI DİSTRİBÜTÖRÜ OLDU!

Karlılık, verimlilik, güvenlik ve eğitimin lideri Met Teknik ile kalite ve teknoloji lideri Spanesi 20 yıl sonra tekrar yollarını birleştirdi. Yuvana hoş geldin Spanesi!

Met Teknik sektörümüzün çok iyi bildiği kaporta ve boya atölyesi uzmanlık, verimlilik ve karlılık konseptini, Spanesi ile birlikte Orta Doğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerinin de hizmetine sunuyor! Bilgi ve tecrübelerimizi, Türkiye pazarı dışında çok sayıda ülkeye de sunuyor olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Dünya tarafından kabul görmüş kalitesi, onarım kapasiteleri, teknolojileri ile ünlü Spanesi şasi ölçme ve düzeltme sistemleri, Spanesi Boya Fırınları ve Astar-Hazırlık Kabinleri Met Teknik tarafından 10 Ocak 2022 tarihi itibarıyla tüm Orta Doğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetleri ile birlikte aynı anda Türkiye pazarına da sunulmuştur.

Met Teknik ailesi olarak müşterilerimize 10 yıllardır sunduğumuz çok beğenilen benzersiz konseptimizi sürekli geliştirerek, daha kaliteli ürünler, daha geniş perspektifte çözümler, modernize edilmiş atölye çözümleri ekleyerek sizlere sunmaya devam ediyoruz ve devam edeceğiz…

Met Teknik firmasını ve konseptini bugünlere taşıyan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler! Hep birlikte bu konsepti geleceğe de taşıyacağız!

Met Teknik şirketine duyduğu güven ve Dünya pazarlarının bu önemli bölümünü emanet ettiği için Spanesi firmasına da sonsuz teşekkürler!

Tüm hakları met-teknik.com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz. Powered by bilnet.com.tr