(+90) 216 311 80 00 pbx
Kurumsal

Otomotiv fabrikalarına ve yan sanayisine kaynak ve kesme konularında imalatlar yapan, ana firmamız Gazaltı Kaynak Ve Otomotiv Ltd Şti’nin kardeş kuruluşu olarak, 1998 yılında kurulan Met Teknik, ilk kurulduğu günden itibaren otomotiv tamir ve bakım servislerinin kaporta ve boya atölyelerine odaklanmıştır.  Bu konuda uzmanlaşma tercihini, metaller, kaynak ve kesme alanlarındaki tecrübesi sebebiyle seçen firmamız, konusunda Türkiye’nin sayılı kuruluşlarından olmayı hedef haline getirmiştir.

Hedeflerine ulaşmak için yurtdışı tedarikçilerini özenle seçen Met Teknik, kısa sürede dünyaca ünlü sektörel firmaların Türkiye temsilcisi konumuna gelmiştir.  İlk günden itibaren, ülkemizin birçok değerli otomobil üreticisi ve ithalatçılarının olduğu gibi, büyük boya firmalarının da tavsiye ettiği tedarikçi konumunu elde etmiştir. Piyasa koşullarını takip etmektense, kendi standartlarını oluşturma ilkesiyle hareket etmeyi tercih eden Met-Teknik, her zaman satış sonrası hizmetler ve eğitim konularına, satıştan daha fazla odaklanan bir firma olmuştur. Firma hedefimiz, her zaman kalite kelimesiyle birlikte anılabilmektir.

 Bu amaca ulaşabilmek için met teknik, 2007 yılında eğitim konseptini farklı bir boyuta taşıyan yeni ve bağımsız bir eğitim merkezi kurmuştur. Bu yeni konsept sektörümüzde, bağımsızlığı, objektifliği, sektörel teknolojileri takip hızı ve ekipman-teknoloji ve kurs kapasitesi ile büyük ilgi çekmiş ve çekmeye de devam etmekte olup, Met-Teknik’i ülkemizin birçok değerli otomobil firmasının eğitim partneri durumuna getirmiştir.

 Kalite liderliği hedefimizi sürdürebilmek için satış sonrası hizmetler ve eğitim konularında yeni projelerimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaya devam edeceğiz…

Tüm hakları met-teknik.com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz. Powered by bilnet.com.tr